KandydaciStudenciPracownicyAbsolwenci

Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt

Katedra Fizjologii i Endokrynologii Zwierząt

Katedra Fizjologii i Endokrynologii Zwierząt [email] [telefon] [fax]
Al. Mickiewicza 24/28, 30-059 Kraków kfez( małpa )ur.krakow.pl (12) 662 41 07
(12) 633 38 24
(12) 633 33 07

 

Kierownik [email] [telefon]
[foto] prof. dr hab. inż. Andrzej Sechman rzsechma( małpa )cyf-kr.edu.pl (12) 662 41 04
(12) 662 41 07
[NaukaPolska]   [USOSweb]   [PublikacjeUR]

 

 

Pracownicy naukowo dydaktyczni [email] [telefon]
[foto] Prof. dr hab. inż. Krystyna Koziec rzkoziec( małpa )cyf-kr.edu.pl (12) 662 41 19
[NaukaPolska]   [USOSweb]   [PublikacjeUR]
[foto] prof. dr hab. inż. Andrzej Sechman rzsechma( małpa )cyf-kr.edu.pl (12) 662 41 04
(12) 662 41 07
[NaukaPolska]   [USOSweb]   [PublikacjeUR]
[foto] dr hab. inż Anna Hrabia, prof. UR rzhrabia( małpa )cyf-kr.edu.pl (12) 662 40 47
[NaukaPolska]   [USOSweb]   [PublikacjeUR]
[foto] dr hab. inż. Danuta Wrońska rzwronsk( małpa )cyf-kr.edu.pl (12) 662 40 49
[NaukaPolska]   [USOSweb]   [PublikacjeUR]
[foto] dr Agnieszka Grzegorzewska a.grzegorzewska( małpa )ur.krakow.pl (12) 662 40 44
[NaukaPolska]   [USOSweb]   [PublikacjeUR]
[foto] dr Małgorzata Grzesiak m.grzesiak( małpa )ur.krakow.pl (12) 662 40 43
[NaukaPolska]   [USOSweb]   [PublikacjeUR]   [WWW]
[foto] dr Anna Karpeta a.karpeta( małpa )ur.krakow.pl (12) 662 41 07
[NaukaPolska]   [USOSweb]   [PublikacjeUR]
[foto] dr inż. Maria Mika rzmika( małpa )cyf-kr.edu.pl (12) 662 41 17
[NaukaPolska]   [USOSweb]
[foto] dr inż. Ewa Ocłoń e.oclon( małpa )ur.krakow.pl (12) 662 40 44
[NaukaPolska]   [USOSweb]   [PublikacjeUR]
[foto] dr inż. Joanna Zubel-Łojek j.zubel( małpa )ur.krakow.pl (12) 662 41 17
[NaukaPolska]   [USOSweb]   [PublikacjeUR]

 

 

Pracownicy emerytowani [email] [telefon]
[foto] Prof. dr hab. Janusz Rząsa rzrzasa( małpa )cyf-kr.edu.pl (12) 662 41 07
[NaukaPolska]
[foto] dr hab. Helena Paczoska-Eliasiewicz, Prof. UR rzeliasi( małpa )cyf-kr.edu.pl
[NaukaPolska]

 

 

Pracownicy techniczni [email] [telefon]
[foto] dr inż. Piotr Antos p.antos( małpa )ur.krakow.pl (12) 662 41 07
[foto] mgr inż. Maria Kwaśniewska m.kwasniewska( małpa )ur.krakow.pl (12) 662 41 07
[foto] Balbina Sobesto 662 184 738

 

 

Doktoranci [email] [telefon]
[foto] mgr inż. Dorota Katarzyńska-Banasik katdorota( małpa )op.pl (12) 662 41 07
[foto] mgr Kinga Kowalik kinga.kowalik92( małpa )gmail.com (12) 662 41 07
[foto] mgr Joanna Socha joanna.socha( małpa )ur.krakow.pl (12) 662 41 07

 

 

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie 31-120 Kraków, Al. Mickiewicza 21, fax: 12 633 62 45, 2009-2013    Redaktor    Polityka cookies